Hakkımızda

İyi iletişim, güven ve eğitimli ekibimiz sayesinde iş ortaklarımız ve müşterimizle olan ilişkilerimiz sağlam bir zemine oturmuştur. Garantili ve Kaliteli hizmet anlayışıyla İzmir genelinde hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgileri

Torbalı Mah, 5161 Sokak, No: 14/A, 35860 Torbalı/İzmir

0536 596 9793

info@torbalikombiklimaservisi.com

Hizmetini Üstlendiğimiz Kombi Servisi ve Klima Servisi Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla hizmet veriyoruz. Firmamız İzmir ilçelerinde ve mahallelerinde haftanın 7 günü 24 saat Kombi Servisi, Klima Servisi, Klima Montajı, Kombi Bakımı, Kombi Montajı, Petek Temizliği İçin servis hizmeti vermektedir. 1 yıl işçilik ve yedek parçada Garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

 

Hiçbir tereddüt duymadan bizi gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle cihazlarınızı yerinde kontrol edip arıza tespiti yapıldıktan sonra arızası giderilerek garanti kapsamı altında ilk günkü gibi siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. Torbalı Kombi Servisi olarak tüm ekibimizle ilk tercihimiz daima müşteri memnuniyeti olmaktadır.

 

Profesyonel bir hizmet kalite standartlarına sahip olan Torbalı Servisi, her zaman %100 müşteri memnuniyetini ön plana alır. Torbalı Servisi olarak geniş kapsamlı bir şekilde hizmet sunarak, Kombi Servisi, Klima Servisi ile ilgili olan tüm alanlarda nitelikli düzeyde bir hizmet sunarız.

Call Now ButtonServis Çağırın