Hakkımızda

İyi iletişim, güven ve eğitimli ekibimiz sayesinde iş ortaklarımız ve müşterimizle olan ilişkilerimiz sağlam bir zemine oturmuştur. Garantili ve Kaliteli hizmet anlayışıyla İzmir genelinde hizmet veriyoruz.

İletişim Bilgileri

Torbalı Mah, 5161 Sokak, No: 14/A, 35860 Torbalı/İzmir

0536 596 9793

info@torbalikombiklimaservisi.com

Klima Servisi

Firmamız Teknik servis Kapsamında Profesyonel Kadrosu ile İzmir’de Haftanın 7 Günü Servis Hizmeti Sunmaktadır. Çağrı merkezimizi Arayarak Randevu Kaydı oluşturabilirsiniz. Torbalı Klima Servisi olarak İzmir ve ilçelerine Klima Servisi, Klima bakımı, Klima Tamiri, Klima Montaj hizmeti vermekteyiz, Firmamız Çalışanları Teknik Servis alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz? 

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Teknik servis departmanımız adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

İşlem süreci;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi siz değerli müşterilerimize verilir. Klima teknik servislerimizden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı klimalar için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde klimanız veya klima parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.

Call Now ButtonServis Çağırın